1:28
FK Mladá Boleslav FK Mladá Boleslav

Sestava FC Nový Bor

Sestava FK Mladá Boleslav

I. poločas: Lichtenberg - Kadlec, Suchý, Králik, Fulnek - Matějovský, Langhamer - Stránský, Ladra, Kušej - Pulkrab. II. poločas: Lichtenberg - Kostka, Poulolo, Donát, Mareček - Kozel, Žitný - Vaníček, Mašek, Solomon - Vojta.

Statistiky

Branky

Diváci

250

Už třetí den čerstvě zahájené letní přípravy mladoboleslavští fotbalisté sehráli nesoutěžní utkání na hřišti účastníka libereckého krajského přeboru. Výkonnostní rozdíl byl propastný a v jednoznačném průběhu pět gólů dal Pulkrab, po čtyřech přidali Vojta a Mašek, třikrát se trefili Vaníček a Solomon, dvakrát Kušej a po jednom gólu přidali Ladra, Stránský, Matějovský, Suchý, Kostka, Žitný a Donát.

Od prvních minut se hrálo v hustém dešti a za výrazné boleslavské převahy, v níž Pulkrab stihnul v rozpětí necelých pěti minut hattrick. Než se tak stalo, propásli příležitosti ke skórování Ladra, Langhamer a Kušej.
V 9. minutě po Matějovským rozehraném rohu a Langhamerově přihrávce otevřel skóre Pulkrab - 0:1.
V 11. minutě kombinační spolupráci Matějovského s Fulnekem završil Pulkrab - 0:2.
Ve 13. minutě boleslavští zaútočili z levé strany Kušejem, po jehož přihrávce Pulkrab završil svůj hattrick - 0:3.
Boleslavští nadále pokračovali s chutí v ofenzivních akcích.
Ve 21. minutě Langhamer z poloviny hřiště poslal do sóla Pulkraba, jehož zakončení novoborský gólman vyrazil, načež Pulkrab nezištně přihrál Ladrovi, pro kterého bylo snadné zvýšit boleslavské vedení na 0:4.
Amatérští fotbalisté Nového Boru mladoboleslavským profesionálům nestačili a další dva góly inkasovali v rozmezí necelých 120 sekund.
Ve 23. minutě Matějovský přihrál Fulnekovi a jeho centr u bližší tyče uklidil hlavou Stránský - 0:5.
Ve 24. minutě Fulnek přihrál Kušejovi, ten zleva pronikl do soupeřova vápna a po kličce brankáři zvýšil na 0:6.
V Novém Boru ani po půlhodině neustával déšť ani gólová smršť.
Ve 30. minutě boleslavský atak po pravé straně vyvrcholil Ladrovou přihrávkou pod sebe a Pulkrabovým zakončením, po kterém se brankář natahoval marně - 0:7.
Ve 31. minutě Matějovský uvolnil Kušeje a ten si kličkou bránícímu hráči připravil pozici ke zdařilé střele k pravé tyči - 0:8.
Ve 34. minutě divácky pohlednou akci zahájil z levé strany Ladra a zakončil elegantním lobem z hranice šestnáctky Matějovský - 0:9.
Ve 37. minutě se po Pulkrabově přihrávce zapsal do střelecké statistiky Suchý a dal tak v tomto zápase jubilejní gól na 0:10.
Ve 39. minutě Ladrovu střelu novoborská obrána zblokovala pouze k Pulkrabovi a ten se nekompromisně ranou bez přípravy trefil k pravé tyči - 0:11.
Těsně před přestávkou si ojedinělý zákrok připsal boleslavský brankář Lichtenberg a než aktéři odešli do kabin v rámci poločasové přestávky, přestalo v Novém Boru pršet.

Do druhého poločasu se boleslavský tým vrátil v pozměněné sestavě, jedinou výjimkou byl brankář Lichtenberg. Na kanonádu to vliv nemělo. Boleslavští k jedenácti z prvního přidali sedmnáct gólů ve druhém poločase.
Ve 47. minutě Solomonův centr přes šířku celého protivníkova vápna zakončil Kostka - 0:12.
Ve 48. minutě boleslavský atak zatáhl po levé straně Vojta až ke koncové lajně, odkud přihrál pod sebe Vaníčkovi, jenž se trefil parádně do šibenice - 0:13.
Ve 49. minutě si spolupráci z předchozí minuty zopakovali Vojta s Vaníčkem - 0:14.
V 51. minutě Marečkův ostrý centr z levé strany Vojta ve skluzu z malého vápna usměrnil do branky - 0:15.
V 53. minutě dal Vojta již svůj druhý gól v tomto utkání - 0:16.
V 54. minutě Solomon ze středu prostrčil vpravo Kostkovi a po jeho přihrávce Mašek snadno doklepnul do prázdné branky - 0:17.
V 58. minutě Poulolův centr z pravé strany uklidil koníčkem do novoborské branky Mašek -0:18.
V 59. minutě zaútočilo boleslavské duo Kozel s Vaníčkem a akci, při níž se ocitli sami dva proti soupeřově brankáři, zakončil Vaníček ranou pod břevno a naplnil tak svůj hattrick - 0:19.
V 61. minutě Kozlův oblouček si Vaníček zpracoval hrudí k vystřelení, které novoborský gólman vyrazil, ale následně už byl bezmocný proti doklepnutí Vojty, jenž se tak radoval z hattricku - 0:20.
V 70. minutě Mašek přihrál Kozlovi, který připravil šanci, z níž se sám před prázdnou brankou snadno prosadil Solomon - 0:21.
V 72. minutě boleslavský kombinační útok z levé strany zakončil střelou k pravé tyči Žitný - 0:22.
V 74. minutě míč putoval od Žitného přes Kozla k Maškovi a ten zkompletoval svůj hattrick - 0:23.
V 76. minutě byl uvnitř protivníkovy šestnáctky podražen Kostka a nařízený pokutový kop jistě proměnil Donát - 0:24.
V 77. minutě se z hranice vápna trefil do levé šibenice Solomon - 0:25.
V 81. minutě po defenzivním Poulolově skluzu nařídil rozhodčí pokutový kop také proti boleslavské brance a novoborský Třešňák snížil na 1:25.
V 85. minutě Vaníčkův z pravé strany přetažený centr vrátil před soupeřovu branku Mašek a akci zakončil gólově hlavičkující Vojta - 1:26.
V 86. minutě únik z poloviny hřiště zúročil po kličce gólmanovi Mašek - 1:27.
V 88. minutě rychlý brejk přes polovinu hrací plochy završil prostřelením bezmocného gólmana Solomon, který také dosáhl na hattrick - 1:28.
V závěrečné minutě Boleslavští promarnili rohový kop a sudí odpískal konec utkání.

FC Nový Bor – FK Mladá Boleslav 1:28 (0:11)

Sestava FK Mladá Boleslav v I. poločase: Lichtenberg - Kadlec, Suchý, Králik, Fulnek - Matějovský, Langhamer - Stránský, Ladra, Kušej - Pulkrab.
Sestava FK Mladá Boleslav v II. poločase: Lichtenberg - Kostka, Poulolo, Donát, Mareček - Kozel, Žitný - Vaníček, Mašek, Solomon - Vojta.

Sestava FC Nový Bor: Blažek (Haluška) - Pokorný, Kubeš, Martin Král, Kalenda, Havlík, Džavik, Broschinský, Faouzi, Hadrbolec, Třešňák, Nečas, Kropáček, Šešina.

Góly: 81. Třešňák (z pokutového kopu) - 9., 11., 13., 30. a 39. Pulkrab, 51., 53., 61. a 85. Vojta, 54. 58., 74. a 86. Mašek, 48., 49. a 59. Vaníček, 70., 77. a 88. Solomon, 24. a 37. Kušej, 21. Ladra, 23. Stránský, 34. Matějovský, 37. Suchý, 47. Kostka, 72. Žitný, 76. Donát (z pokutového kopu).