Střetnutí béček těsně vyhrálo liberecké
B-tým

V přátelském utkání FK Mladá Boleslav B – FC Slovan Liberec B 2:3 hraném ve středu 16. října dostali příležitost hráči s menším herním vytížením v předchozích mistrovských duelech aktuální podzimní sezóny.

Střetnutí rezervních týmů začali lépe Liberečtí, kteří se už ve 3. minutě ujali vedení přesnou střelou k tyči z pětadvaceti metrů - 1:0. Povzbuzeni gólovou trefou měli Liberečtí po většinu prvního poločasu mírnou herní převahu vyjádřenou tři minuty před přestávkou nastřelením tyče Zaplatílkovy branky. Boleslavští se kromě jediného rohového kopu rozehraného ve 35. minutě k vážnějšímu ohrožení soupeřovy branky nedostali.
Druhý poločas odehráli Boleslavští o poznání aktivněji. Tři minuty po změně stran nastřelili tyč liberecké branky, v 52. minutě Novák neproměnil sólo a v 60. minutě po Monyčově přihrávce Korač neuspěl z pozice, kdy byl sám před libereckým gólmanem. Teprve v 72. minutě Dohalský po krátkém sólu vyrovnal na 1:1. V 81. minutě proměnil liberecký Frýdek pokutový kop nařízený za nešťastný Gregorův faul a krátce potom v 83. minutě liberečtí z brejkové situace zvýšili své vedení na 1:3. Pět minut před koncem mladoboleslavskou prohru zkorigoval Novák - 2:3.

FK Mladá Boleslav B – FC Slovan Liberec B 2:3 (0:1)
Sestava FK Mladá Boleslav B: Zaplatílek - Tichý (60. Kolář), Rulc (46. König), Kocman - Novák, Výda, Vostřel (60. Dohalský), Fiker - Monyč, Benlalam (60. Gregor), Korač. Připavený ještě byl brankář Kořán.
Góly FK MB B: 72. Dohalský, 85. Novák