Boleslavští fotbalisté reprezentovali Česko a Zambii
A tým

V první polovině října 2024 z mladoboleslavských fotbalistů reprezentovali Česko Vasil Kušej, Daniel Langhamer, Patrik Vydra, Lukáš Mašek a Zambii Benson Sakala.

Česko
Po dvou říjnových zápasech Ligy národů se Česko ziskem čtyř bodů vyšvihnulo na čelo „své“ skupiny.
Výsledky mužské reprezentace Česka
Pátek 11. října 2024 (epet Aréna, Praha): Česko – Albánie 2:0
Pondělí 14. října 2024 (Tarczynski Arena, Wroclaw): Ukrajina – Česko 1:1
Obě utkání strávil mladoboleslavský útočník Vasil Kušej na lavičce náhradníků.

Česko U21
Dvě říjnová vítězství zaručila jedenadvacetileté reprezentaci postup do vytoužené baráže o účast na ME U21, které se v roce 2025 koná na Slovensku.
Výsledky juniorské reprezentace Česka U21
Pátek 11. října 2024 (Rodney Parade, Newport): Wales U21 – Česko U21 1:2
Úterý 15. října 2024 (Malšovická Aréna, Hradec Králové): Česko U21 – Litva U21 3:0
Na obou vítězstvích se výrazně podílel sparťan momentálně hostující v Mladé Boleslavi Patrik Vydra, jenž proti Walesu odehrál celé utkání, proti Litvě začal v základní sestavě a vystřídal jej až deset minut před koncem hradecký Petr Juliš. Další mladoboleslavský fotbalista Daniel Langhamer proti Walesu odehrál závěrečnou čtvrthodinku, když v 77. minutě vystřídal sparťanského Kryštofa Daňka, a proti Litvě hrál necelou závěrečnou půlhodinku, když v 67. minutě vystřídal ostravského Filipa Šína.

Česko U20
V říjnovém programu Elitní ligy U20 česká dvacetiletá reprezentace dvakrát prohrála bez skórování.
Výsledky juniorské reprezentace Česka U20
Čtvrtek 10. října 2024 (CFIG Aréna, Pardubice): Česko U29 – Rumunsko U20 0:1
Pondělí 14. října 2024 (Eco-Power Stadium, Doncaster): Anglie U20 – Česko U20 3:0
V obou prohraných zápasech hrál mladoboleslavský útočník Lukáš Mašek. Proti Rumunsku nastoupil v základní sestavě a v 73. minutě jej vystřídal jablonecký Matouš Krulich, proti Anglii hrál celý druhý poločas.

Zambie
Zambijská reprezentace ze dvou utkání G skupiny Afrického poháru národů získala čtyři body a v G skupině se posunula na postupovou druhou příčku.
Výsledky reprezentace Zambie v Africkém poháru národů
Pátek 11. října (Levy Mwanawasa Stadium, Ndola): Zambie – Čad 0:0
Úterý 15. října (Stade Ahmadou Ahidjo, Yaoundé): Čad – Zambie 0:1
V obou zápasech mladoboleslavský Benson Sakala odehrál kompletních devadesát minut.