2. liga dorostenek
WU17

Hodnocení – Martin Bartoníček: „Do utkání jsme vstoupili dobře a hned na úvod jsme měli tři šance, které jsme nedotáhli do úspěšného zakončení. V 8. minutě soupeř nastřelil míč na branku z velkého úhlu a brankařka na něj nedosáhla. To samé akorát z hranice vápna soupeř zopakoval ve 30. minutě. V prvním poločase se nemám vůbec nic nedařilo. Do druhého poločasu jsme naskočili s větším odhodláním a aktivitou. Holky začaly více kombinovat, zlepšil se pohyb a začalo se více útočit po stranách hřiště. Výsledek jsme otočili na 3:2 a když už se zdálo, že to udržíme, tak dlouhý odkop od soupeře jsme si nepohlídali na půlce hřiště a samostatný únik Trutnov proměnil a srovnal na 3:3. Hned po rozehrávce jsme se dlouhým míčem dostali před vápno, kde Brown vyslala nechytatelnou střelu a určila konečný výsledek 4:3 a první body do tabulky. Děkuji holkám za bojovnost a rodičům za podporu.

FK Mladá Boleslav WU17 - Trutnov 4:3 (0:2)

Branky FKMB: Brown 4

Sestava FKMB: Ceeova GK, Valentová L., Valentová N., Košařová, Fabryová, Tišlerová, Kuželová, Svobodová, Šťastná, Brown, Havlasová, Šemberová, Borovičková, Vavračová, Pažoutová, Stoklasová