Přípravné utkání
U13

FK Mladá Boleslav U13 - MFK Karviná U13 10:2 (4:2, 5:0, 1:0) Branky FKMB: Jakub Kliment 1, Jáchym Malich 1, Štěpán Janata 3, Slusar Yevhenii 1, Aleš Hanek 4 Sestava FKMB: Patrik Vohralík - Adam Vítek, Štěpán Janata, Daniel Kovačevič, Slusar Yevhenii, Šimon Haluška, Petr Horák, Jakub Kliment, Oleksandr Chukhrai, GK Mikuláš Moc, Jáchym Malich, Štěpán Janata, Antonín Pastyřík, Aleš Hanek

Hodnocení trenéra - Miroslav Zdražil:

"Po soustředění nás čekalo další přípravné utkání, tentokrát jsme na domácí půdě přivítali tým MFK Karviná. Soupeř se dostal do vedení po naší individuální chybě, ale kluci skvěle zareagovali a během pár minut vyrovnali stav. Poté převzali otěže utkání do svých rukou. Jsme velmi rádi, že se hráčům podařilo přenést tréninkové prvky do zápasu a plnili herní principy, které nastavujeme. Dovolím si říci, že jsme byli lepším týmem a předváděli krásný fotbal. Viděli jsme mnoho skvělých útočných akcí, ale také výborné chování ve hře v oslabení. Druhá třetina hracího času patřila nám a soupeř nenašel recept na naši hru. Hráče musím za utkání pochválit. Samozřejmě nás čeká ještě hodně práce, ale věřím, že pokud budeme takto nastavení, zlepšení se dostaví. Děkujeme soupeři za utkání a rodičům za podporu."