V třetí přípravě třetí výhra
B-tým

Boleslavské béčko zvládá letní přípravná utkání vítězně. Vysoko rozdrtilo divizní Nový Bydžov, těsně přemohlo třetiligové liberecké béčko a přehrálo i ambiciózní divizní Kosmonosy. K příští přípravě cestuje do Blšan, kde se v poslední červencové sobotě střetne od 10 hodin s třetiligovým béčkem pražské Dukly.

V prvním poločase herně měli jednoznačně navrch Boleslavští, míč kontrolovali určitě více než dvě třetiny z odehraných pětačtyřiceti minut. Ze střeleckých příležitostí však neproměnili ani jednu.
Teprve ve druhém poločase se dvakrát trefili. Dvě minuty po změně stran boleslavský rohový kop završil gólovou hlavičkou Alhassan Usair - 1:0.
Následovala opět pasáž bez úspěšné koncovky podobné prvnímu dějství. Přetrvávající herní převahu mladoboleslavského týmu jasně dokumentuje souhrnný poměr všech rohových kopů 15:1.
V 90. minutě pěknou akci po levé straně završil Tichý povedeným centrem, který Vostřel přesnou hlavou nasměroval do kosmonoské sítě - 2:0.

„Celý zapas se sice vyvíjel ve znamení naší územní převahy, tu jsme však v prvním poločase nedokázali přetavit v góly. V úvodu druhého poločasu se nám podařilo vstřelit první gól, ale definitivně utkání zlomili až v závěru Vostřelem. Soupeř hrál velmi disciplinovaně a ve druhé půli paradoxně i trochu vyrovnal hru. Velké šance však neměl," shrnul dojmy z třetí letní výhry trenér FK Mladá Boleslav B Pavel Malura.

FK Mladá Boleslav B - SK Kosmonosy 2:0 (0:0)

Sestava FK Mladá Boleslav B v I. poločase: Lichtenberg - Výda, König, Leitl - Kaulfus (26. Bobek), Dohalský, Vostřel, Tichý - Vlček, Gregor, Fila.
Sestava FK Mladá Boleslav B v II. poločase: Lichtenberg - Uzair, Rulc, Leitl (67. Tichý) - Bobek, Dohalský (67. Vostřel), Kolář, Fiker - Peterka, Benlalam, Monyč.

Góly: 47. Uzair, 89. Vostřel.