Mistrovské utkání

Branky FKMB: 36´ Mašek, 52´ Mašek, 60´ Stehlík, 74´ Stehlík
Sestava FKMB: Němec - Průžek - Otradovec, Vynikal, Linden (74´ Bačinský), Stehlík, Velán, Michalík (66´ Vurčík), Maršner (55´ Horák), Lajn (66´ Greif), Mašek (74´ Stárek)

Hodnocení trenéra - Jan Kočí:
"Bláznivý zápas. Vynikající vstup, co se týče vytvořených šancí, ale místo vedení jsme inkasovali brzké dvě branky. Neustoupili jsme z naší hry a nadále jsme dobře kombinovali a tvořili si zajímavé příležitosti. Další políček byla standardní situace, kterou jsme blbě dohráli a vedení hostů o tři branky. Důležitý moment byla rychlá odpověď a do poločasu jsme vstřelili branku na 1:3. V kabině byla dobrá atmosféra, bojovná. Snížení nás nakoplo. Vyrovnání z penalty zařídil Stehlík a otočení stavu v 75. minutě opět Stehlík střelou z 20 metrů. Konečné vítězství je pro hráče odměnou za nezdolnou povahu. Celkově se hrál zápas velmi bojovný, soupeř svou jednoduchou, agresivní hrou nás hodně zlobil. Dnes nás fotbal odměnil."