Mistrovské utkání

Branky FKMB: Pařízek 2, Kliment, Pačes
Sestava FKMB: Mikuláš Moc, Štěpán Janata, Jan Jakub Kocian, Šimon Haluška, Daniel Kovačevič, Vojtěch Pařízek, Štěpán Pačesný, Yevhenii Sliusar, Jakub Kliment, Adam Vítek, Antonín Pastyřík, Marek Najman, Jáchym Malich

Hodnocení trenéra - Stanislav Lindauer:
"Výborná první třetina, ze které jsme si odnesli vedení 2:0, soupeře jsme moc do šancí nepustili a naopak jsme nějaké branky mohli přidat. Prostřední část hry byla vyrovnaná, soupeře jsme zbytečně chybou v rozehrávce pustili na kontakt, ale do konce třetiny se nám podařilo vstřelit gól a znovu odskočit na rozdíl dvou branek. Do poslední třetiny jsme vstoupili dobře a podařilo se nám vstřelit čtvrtou branku. Bohužel další branky jsme nepřidali, první dvě třetiny nás stály hodně sil a na mokrém podkladu nám síly rychle docházely. Soupeř to cítil a chtěl vyhrát, posledních 20 minut byl lepším týmem, ale pořád jsme byli nebezpeční. Standardkou se Bohemce podařilo snížit na 2:4 a pak na 3:4. Více gólů jsme nedostali a díky kontrole většiny času zápasu zaslouženě vyhráli. Kvalita soupeře byla velmi vysoká a kluci šli na doraz. Blahopřeji jim k vítězství a soupeři děkujeme za kvalitní utkání."