Mistrovské utkání

Branky FKMB: Červený 2, Kliment
Sestava FKMB: Mikuláš Moc, Štěpán Janata, Jan Jakub Kocian, Robert Fejer, Šimon Haluška, Daniel Kovačevič, Vojtěch Parizek, Štěpán Pačesný, Yevhenii Sliusar, Lukáš Červený, Jakub Kliment, Adam Vítek

Hodnocení trenéra - Stanislav Lindauer:
"Velmi dobrý týmový výkon po celou dobu utkání. V první třetině jsme se ujali vedení 1:0, měli jsme několik dalších příležitostí, ale nízká kvalita provedení finální fáze nám nedovolila vstřelit další branku. Velmi kvalitní soupeř si také vytvořil šance, proměnil hned tu první v druhé třetině, kdy jsme nezachytili balón za obranu a z brejku inkasovali. Druhou branku jsme obdrželi ještě do konce druhé třetiny z penalty a soupeř tak otočil stav utkání. Více branek jsme soupeři nedovolili, buď šance chytil Miky nebo soupeř netrefil branku. Nám se naopak podařilo dvě branky přidat a zápas vyhrát. Další poctivý a pracovitý výkon s top soupeřem. Klukům blahopřeji, soupeři děkujeme za kvalitní utkání."