Mistrovské utkání

Branky FKMB: Najman 2, Kliment 2, Sliusar, Haluška, Fejer
Sestava FKMB: Mikuláš Moc, Štěpán Janata, Milan Krucký, David Šantora, Šimon Haluška, Antonín Pastyřík, Yevhenii Sliusar, Lukáš Červený, Robert Fejer, Jakub Kliment, Marek Najman, Adam Vítek

Hodnocení trenéra - Stanislav Lindauer:
"Výborný vstup do utkání, kdy se nám oproti minulému zápasu podařilo vstřelit nějaké branky, což nám pomohlo k dobrému výkonu v utkání. V první třetině se nám aktivní hrou dařilo tlačit na soupeře, nutit ho k chybám a třetinu vyhrát 3:0. Postupem času se v druhé třetině hra vyrovnala a v závěru druhé třetiny jsme udělali několik chyb, což soupeř potrestal a snížil na rozdíl jedné branky. Zápas zlomila naše branka na 6:4, asi v polovině 3/3, ke které jsme přidali ještě jednu branku a utkání v klidu dohráli. Musím vyzdvihnout poctivost a pracovitost celého týmu do obranné fáze, kdy se kluci poctivě vraceli, vzájemně se zajišťovali a znemožnili tak soupeři obrat v utkání. Vítězství si kluci poctivě odpracovali a zasloužili. K výhře jim moc blahopřeji."