Na přestřílení Kladna se podílel hattrickem Neufus

Boleslavští nejmladší dorostenci v utkání třiadvacátého ligového kola přestříleli protivníka z vrchní třetiny tabulky druhé nejvyšší tuzemské ligy mladších dorostenců a v konkurenci dvaceti družstev jsou nyní třináctí.

Za nepřítomnosti reprezentanta Kodery, autora šestnácti boleslavských gólů, se na demolici Kladna nejvýrazněji podílel zimní nováček družstva patnáctiletý Lukáš Neufus hattrickem. V úvodní čtvrthodince se Kladenští ujali vedení góly Maxanta a Feřteka, jejich náskok zmírnil v 15. minutě Roller. Vzápětí vyrovnal svojí první trefou Neufus. Kladenští šli podruhé do vedení zásluhou svého nejproduktivnějšího hráče Procházky, ale Neufus završením hattricku skóre otočil v boleslavský prospěch ještě před přestávkou.
Krátce po změně stran skóroval v boleslavský prospěch Korbelář. Na Jílkovo snížení skóre odpověděl Jirků v 67. minutě vrácením boleslavského náskoku na dvougólový rozdíl, který už zůstal až do závěrečného hvizdu rozhodčího Kubečky.
Sestava FK Mladá Boleslav U16: Klepal - Korbelář (55. Zderadička), Jirků, Knobloch - Janoušek (65. Šulc), Juranka, Uhlík, Neufus (65. Dagan), Roller - Albrecht (55. Holzer), Slezák (75. Soběslav). Připravený byl brankář Horák.

Góly: 16., 34, a 45. Neufus, 15. Roller, 48. Korbelář, 67. Jirků - 12. Maxant, 13. Feřtek, 30. Procházka, 57. Jílek

ŽK: Knobloch - Kejzlar

Rozhodčí: Kubečka - Matějček, Stejskal

Diváků: 30

Deset nejlepších kanonýrů v tuzemské druhé nejvyšší soutěži mladších dorostenců z 285 evidovaných střelců gólů: 25 - Jakub Řehák (Teplice), 23 - Vojtěch Polák (Hradec Králové), 22 - Lukáš Kohout (Chrudim), 21 - Vojtěch Procházka (Kladno), 17 - Petr Potměšil (Slavia Praha), 16 - Matyáš Kodera (Mladá Boleslav), Jan Kareš (Příbram), Maxim Magada (Slavia Praha), 14 - Lukáš Drobný (Chrudim). Další autoři gólů FK Mladá Boleslav U16: 6 - Kryštof Albrecht, Milan Roller, 5 - Petr Kaulfus, 4 - Filip Černý, Vojtěch Korbelář, Lukáš Neufus, 3 - David Holzer, 2 - Sebastien Okry Dagan, Jan Soběslav, Michal Uhlík, 1 - Tomáš Horák, Filip Janoušek, Filip Juranka, Dalibor Slezák.