Třetí prohra v šesté zimní přípravě

V aktuální zimní přípravě boleslavské juniorské béčko hrálo dosud šest utkání a z nich polovinu prohrálo shodně 1:2 jako v první únorové neděli na umělé trávě v pražském Podolí s třetiligovou Admirou hrající A skupinu ČFL na rozdíl od boleslavského týmu hrajícího B skupinu ČFL.

V celkově herně vyrovnaném zápase vedeném v rychlém tempu se na malém hřišti šance střídaly na obou stranách. Hráči Admiry byli o poznání důraznější v osobních soubojích a první poločas vyhráli povedenou ranou Horáka ze standardní situace přibližně z dvaadvaceti metrů z 12. minuty - 1:0.
Šest minut po změně stran Admira přidala druhý gól, když se po brejku z levé strany prosadil Záruba - 2:0. Boleslavští se sice po přestávkové domluvě trenéra zlepšili, ale z vypracovaných příležitostí ke skórování proměnili pouze jednu. V 65. minutě se Dohalský nádherně trefil z hranice šestnáctky do protivníkovy branky - 2:1.
V krátkém nastavení si rozhodčí vymyslel pokutový kop tak okatě, že boleslavský exekutor záměrně střílel mimo soupeřovu branku...
„Na malém hřišti byl soupeř velmi agresivní a důrazný, nám agresivita a důraz chyběly. Jinak byl zápas spíše vyrovnaný. My jsme v poslední minutě úmyslně neproměnili nesprávně nařízenou penaltu," řekl po utkání mladoboleslavský trenér Pavel Malura.

Sestava FK Mladá Boleslav B: Kořán - Rulc, Fedor, König - Tvrdý, Dohalský, Šoufek (70. Howard), Kaulfus - Vlček (46. Peterka), Howard (46. Strnad), Gregor (58. Vlček).

Góly: 12. Horák, 51. Záruba - 65. Dohalský