FKMB - Jablonec 1:2 (Vítek)
FKMB - Liberec 1:5 (Pařízek)
Sestava FKMB: Moc, Sliusar, Šantora, Kliment, Janata, Kocian, Vítek, Pařízek, Haluška, Fejer, Červený, Najman, Malich, Kovačevič

Hodnocení trenéra - Jonáš Moc:
"Na velmi těžkém terénu jsme sehráli první zápasy nového roku, prvních 20. minut s Jabloncem jsme byli velmi kvalitní a nebezpeční, ale bohužel proměnili jen jednu šanci na vedení 1:0. Soupeř poté ze standardky srovnal a na závěr strhl vítězství na svou stranu.
Hned poté jsme hráli s Libercem, prvních 20. minut jsme opět drželi krok, poté se bohužel projevila lehká únava a soupeř nám dal v rychlém sledu 3 góly, poté už byl zápas hodně nahoru dolů, konečný stav mohl být na obou stranách větší, kluci zvlášť proti Liberci zjistili, kde musíme víc zabrat. Děkujeme Liberci za skvělou organizaci."