Mistrovské utkání

Branky FKMB: Kliment 2, Šantora 2, Červený L. 2, Krucký, Malich
Sestava FKMB: Moc - Janata, Kocián, Šantora, Červený L., Kliment, Pařízek, Fejer, Pačesný, Malich, Krucký, Vítek

Hodnocení trenéra - Jonáš Moc:
"Do zápasu jsme špatně vstoupili a prohrávali brzy 1:0, konečně jsme se nenechali ovlivnit inkasovaným gólem a drželi se naší hry, po dvou třetinách jsme vedli 5:2 a měli zápas dobře rozehraný, bohužel jsme začátek třetí třetiny nechytli a opět dostali soupeře do zápasu individuálními chybami a dovolili soupeři srovnat. Nakonec jsme zápas zlomili na svoji stranu, jsem spokojený s předvedenou hrou i s tím, jak kluci dostávají do zápasu věci, které trénujeme. Bohužel stále nám chybí 20-30 min zápasu, kdy od všeho opustíme a dostaneme soupeře do hry, ale v tomto věku nic neobvyklého. Děkujeme Jablonci za férové utkání napínavé až do konce."