Mistrovské utkání

Branky FKMB: Viktor Vaněček 4, Oliver Süss 3, Yaroslav Mozgan 3, Filip Málek 3
Sestava FKMB: GK Matyáš Korbel Tomáš Zelba Stas Plechiy Vilém Holeček Jakub Popelka Jan Haken Yaroslav Mozgan Viktor Vaněček Robert Mukenšnábel Oliver Süss Filip Málek Lukáš Urban GK Radim Beneš

Hodnocení trenéra - Miroslav Zdražil:
"Opět výborný vstup do zápasu jako předchozí zápasy. Od první minuty šlo vidět, že kluci to chtějí změnit a také to šlo vidět na výkonu. Po celou dobu zápasu jsme byli lepším týmem a soupeři jsme nenechali ani kousek prostoru. Věděli jsme, kde máme velké nedostatky a hráči vše přenesli do utkání (velká úspěšnost v první třetině výstavba hry + přechod do druhé třetiny, výborný presink, výborná práce hráčů bez míče jak v útočné, tak v obranné fázi, odvaha hry 1v1). Nyní se musíme zaměřit na chování hráčů v třetí třetině hřiště a nastavit střeleckou mušku. Hlavně jsem rád, že hráči to zvládli mentálně, za stavu 2:3 ještě více přidali a povedlo se utkání ve všech směrech dotáhnout do vítězného konce. Velká pochvala!"