Mistrovské utkání

Branky FKMB: Brůček, Stehlík
Sestava FKMB: Borisov - Zderadička (40' Linden), Otradovec, Stárek, Bačinský, Michalík (52' Vurčík), Cerman (52' Maršner), Velán - Stehlík, Novotný, Brůček (52' Lajn)

Hodnocení trenéra - Jan Kočí:
"V první řadě se chci omluvit Cidlině za nepříjemnosti spojené s hřištěm a zároveň poděkovat za fér průběh zápasu z obou stran. Samotný zápas probíhal intenzivně, soubojově a ze začátku nenabízel mnoho šancí. My jsme si postupem času vytvářeli šance, ale bohužel do vedení šel soupeř po naší chybě. Ihned jsme dokázali vyrovnat. Opět jsme inkasovali branku a poločas se dohrál ve prospěch soupeře. Ve druhé půli to bylo víceméně na jednu branku, ale urazil se fotbalový bůh a ani nejvyloženější šance jsme nedokázali proměnit. V poslední minutě jsme přeci jen míč dokázali dopravit do sítě a zápas skončil remízou 2:2. Vzhledem ke všem okolnostem jsme za bod rádi."