Boleslavští hostující v Chlumci, Příbrami a Pardubicích

Čtyři hráči a jeden brankář FK Mladá Boleslav odešli na letošní jarní sezónu sbírat zkušenosti do jiných klubů. Kryštof Lichtenberg chytá v třetiligovém Chlumci nad Cidlinou, Hasan Jahič a Daniel Lichtenberg jsou v druholigové Příbrami, Denis Darmovzal a Ladislav Krobot působí v prvoligových Pardubicích.

Dvacetiletý brankář Kryštof Lichtenberg hostuje v třetiligovém FK Chlumec nad Cidlinou, kde chytá pravidelně. Byl v brance ve všech třech dosavadních letošních zápasech, to znamená v 16. kole při venkovní remíze v Mostu 1:1, v 18. kole při venkovní prohře ve Velvarech 1:2 i v 19. kole při domácí prohře s mladoboleslavským béčkem 2:3, kdy dostal od Živného gól z půlky hřiště. Domácí utkání 17. kola proti Brozanům bylo kvůli zasněženému hřišti odložené na středu 19. dubna.

Jedenadvacetiletý obránce Hasan Jahič hostuje v druholigovém mužstvu 1. FK Příbram, kde v 17. kole při prohře v Karviné 0:1 naskočil do hry v poslední minutě za Petráka, v 18. kole domácí výhru nad Líšní 2:0 proseděl na lavičce náhradníků a v 19. kole v Prostějově při výhře 2:0 vystřídal Čejku v poslední minutě.

Dvacetiletý ofenzivní záložník Daniel Langhamer hostuje v druholigovém mužstvu 1. FK Příbram, kde v 17. kole při prohře v Karviné 0:1 byl v základní sestavě více než hodinu, než jej v 69. minutě vystřídal Šimáček, v 18. kole při domácí výhře nad Líšní 2:0 odehrál téměř celý zápas, než jej v 84. minutě vystřídal Šimáček a v 19. kole v Prostějově při výhře 2:0 hrál téměř celý zápas, než jej vystřídal v 87. minutě Sayed.

Dvaadvacetiletý ofenzivní záložník Denis Darmovzal hostuje v prvoligovém mužstvu FK Pardubice. V 17. kole v Liberci při remíze 1:1 i v 18. kole při domácí prohře se Slavií 0:2 nehrál. V 19. kole při výhře 1:0 v Mladé Boleslavi nemohl nastoupit v rámci klubové dohody. Ve 20. kole při domácí výhře na Zlínem 2:1 vystřídal v 77. minutě Janoška, ve 21. kole při venkovní remíze v Olomouci 2:2 nehrál, ve 22. kole při domácí remíze s Ostravou 1:1 vystřídal v poslední minutě Janoška, ve 23. kole při prohře na Bohemians 0:2 vystřídal v 64. minutě Vacka a ve 24. kole při domácí výhře nad Teplicemi 3:1 byl v základní sestavě do 77. minuty, než jej vystřídal Sychra.

Jedenadvacetiletý útočník Ladislav Krobot hostuje v prvoligovém mužstvu FK Pardubice. V 17. kole v Liberci při remíze 1:1 vystřídal v 73. minutě Černého, v 18. kole při domácí prohře se Slavií 0:2 vystřídal v 58. minutě Pikula, v 19. kole při výhře 1:0 v Mladé Boleslavi nemohl na hřiště v rámci klubové dohody, ve 20. kole na domácí výhře nad Zlínem 2:1 se podílel gólem v 69. minutě, když do hry naskočil místo Černého o přestávce na celý druhý poločas, ve 21. kole při venkovní remíze v Olomouci 2:2 vystřídal v 67. minutě Černého, ve 22. kole při domácí remíze s Ostravou 1:1 vystřídal v 60. minutě Tischlera, ve 23. kole při prohře na Bohemians 0:2 vystřídal v 64. minutě Černého a ve 24. kole při domácí výhře nad Teplicemi 3:1 nehrál.