Mašek a Vojta reprezentovali proti Polsku

Mezistátní přátelské utkání dorostenců Polsko U19 - Česko U19 3:2 (2:1), které se hrálo ve středu 8. února 2023, absolvovali mezi nominovanými osmnácti fotbalisty také Lukáš Mašek a Matyáš Vojta z prvoligového kádru FK Mladá Boleslav.

Poláci dali brzo vedoucí gól, ke kterému druhý přidali těsně před přestávkou. Špatenka snížil v nastavení první půle. Když uplynula hodina hry Slončík vyrovnal, ale za pět minut se Poláci vrátili do vedení, které už udrželi. Lukáš Mašek hrál celé utkání, Matyáš Vojta začal v základní sestavě a v 59. minutě jej vystřídal Vachoušek.
Sestava Česko U19 v přátelském utkání v Polsku: Hrubý (46. Baier) - Gaszczyk, Čoudek (59. Kukučka), Kričfaluši, Kubr - Cahel (75. Blažek) - Beran (46. Jurčenko), Mašek, Šín (59. Slončík), Špatenka - Vojta (59. Vachoušek). Góly: 8. Mucha, 42. Marques da Graca, 69. Biniek - 45. Špatenka, 64. Slončík.