Konfrontace týmů z rozličných skupin ČFL v boleslavský prospěch

V lednové přípravě se za mírně mrazivého počasí střetly týmy z rozdílných třetiligových skupin a přibližně stejné sportovní úrovně. Boleslavští soupeře téměř po celý zápas přehrávali a zaslouženě vyhráli.

Po patnácti podzimních mistrácích ČFL je FK Mladá Boleslav B ve skupině B na deváté příčce s dvaadvaceti body za šest vítězství a čtyři remízy. Zbuzany jsou ve skupině A na sedmé příčce s dvaceti body za pět vítězství a pět remíz.

V úvodní desetiminutovce kopali zbuzanští fotbalisté čtyři rohy, avšak ani jeden nevyužili ke skórování. Naopak Boleslavští si vytvářeli o poznání nebezpečnější střelecké příležitosti, největší v 10. minutě vyvrcholila Gregorovou střelou do tyče.
Ve 37. minutě vysoký centr z pravé strany zapadl za Šerákova záda a Zbuzany šly do nečekaně snadného vedení - 0:1.
Zbuzanské vedení netrvalo dlouho.
Ve 38. minutě vyrovnal nigerijský ofenzivní hráč Dele Israel - 1:1.
V závěru prvního poločasu Boleslavští nejenže dokonali obrat ve skóre, ale dokonce si vytvořili tuplovaný náskok.
Ve 41. minutě se po Gregorově střele prosadil dorážkou Vojta - 2:1.
Ve 45. minutě zvýšil boleslavské vedení Gregor - 3:1.

Ve druhém poločasu boleslavští fotbalisté pokračovali v dobrém výkonu, na kterém nebyly patrné změny v sestavě, když někteří z hráčů vystřídaných o přestávce se v průběhu druhého poločasu vraceli do hry.
V 61. minutě se po čtvrthodince svého pobytu na hřišti trefil Tichý - 4:1.
V 76. minutě Zbuzany získaly výhodu pokutového kopu, který proměnil exboleslavský hráč Hampl - 4:2
.

Sestava FK Mladá Boleslav B: Šerák (46. Kořán) - Rulc, Jahic, Král - König (46. Tvrdý), Coňk, Dele (46. Brejcha), Leitl (46. Tichý) - Gregor (60. Vlček), Howard (60. Angelozzi), Vojta.

Góly FK MB B: Dele, Vojta, Gregor, Tichý.