Buryán skóroval v reprezentačním dresu

Český reprezentační výběr osmnáctiletých absolvoval mezinárodní dorostenecký turnaj v Izraeli bez prohry, když ze tří utkání v jednom remizoval a ve dvou vyhrál. Na sedmi nastřílených gólech se jedním podílel i mladoboleslavský Jan Buryán.

Na turnaj v Izraeli hlavní trenér družstva Česko U18 David Holoubek nominoval dvacet dorostenců z jednoho italského a devíti českých klubů. Byl mezi nimi i sedmnáctiletý Jan Buryán z FK Mladá Boleslav, který zasáhl do všech tří utkání. V prvním proti Německu hrál více než hodinu, než jej vystřídal Krulich, ve druhém proti Izraeli naopak naskočil do hry na poslední čtvrthodinku místo Krulicha a ve třetím proti Spojeným arabským emirátům byl opět v základní sestavě a dal jeden ze tří českých gólů, než jej na závěrečných dvacet minut vystřídal Uriča.
Konečné turnajové pořadí: 1. Německo U18 (skóre 12:1, bodů 7), 2. Česko U18 (skóre 7:3, bodů 7), 3. Izrael U18 (skóre 4:6, bodů 3), 4. SAE U18 (skóre 1:14, bodů 0).
Statistika utkání U18 na mezinárodním turnaji v Izraeli
Pátek 25. listopadu 2022 na hřišti Shefayim: Německo U18 - Česko U18 1:1 (český gól Krulich). Sestava Česko U18: Baier (13. Čechal) - Svatoš, Hunal, Hamza, M. Pudil - A. Pudil (79. Uriča), Planka (79. Karsten), Horák (63. Šancl), Žitný, Hašek (63. Málek) - Buryán (63. Krulich).
Neděle 27. listopadu 2022 na hřišti Petach Tikva: Izrael U18 - Česko U18 1:3 (české góly Krulich 2, Stryk) Sestava Česko U18: Čechal - Krupička, Hunal (69. Hamza), Pavlíček, Stryk (90. M. Pudil) - Žitný (69. Planka). Karsten (46. Horák), Šancl - Málek (69. A. Pudil), Krulich (76. Buryán), Uriča (76. Hašek).
Úterý 29. listopadu 2022 na hřišti Shefayim: Spojené arabské emiráty U18 - Česko U18 1:3 (české góly Planka, Buryán, Uriča). Sestava Česko U18: Šimon - Svatoš, Hunal (46. Pavlíček), Hamza, M. Pudil - Horák (60. Šancl), Karsten (46. Žitný), Planka - A. Pudil (90. Málek), Buryán (70. Uriča), Hašek (46. Krulich). ČK: Krulich v 80. minutě.