S předním týmem ligové tabulky prohráli těsně

Liberecké družstvo z druhé příčky potvrdilo pozici favorita ve střetnutí s boleslavskými dorostenci z opačného konce průběžného pořadí dvaceti účastníků české ligy starších dorostenců.

Utkání začalo nečekaným gólem v liberecké brance. O boleslavské vedení se přičinil již v 9. minutě Kenny Ogboi trefou do vlastní branky. Liberečtí však zanedlouho nejen vyrovnali, ale ještě než se završila půlhodina hrací doby přidali i druhý gól.
Po změně stran boleslavský Lenikus svojí první podzimní trefou vyrovnal na 2:2, ovšem za necelých pět minut Liberečtí už zase vedli a těsný náskok uhájili až do závěrečného hvizdu.

Sestava FK Mladá Boleslav U18: Zaplatílek- Tvrdý (73. Oláh), P. Soukup, V. Soukup, Sofín - Pastyřík, Výda, Lenikus (68. Trajkovski), Havlas (46. Blažek) - Kolář, Gnip.

Góly: 9. Ogboi vlastní, 61. Lenikus - 15. a 65. Hudák, 22. Malý

Rozhodčí: Nejedlo - Tvaroh, Šesták