Česká liga mladších žáků U12

Branky FKMB: Jonáš Tománek 2, Petr Vodháněl 1, Denis Beran 1
Sestava: Nicolas Magada - Jonáš Tománek, Max Nefedov, Petr Vodháněl, Denis Beran, Adam Beran, Dominik Zdich, Jiří Fryč, Maxmilián Šipoš, Jakub Novotný, Filip Novotný, Filip Pavlík, Radim Müller

Hodnocení trenéra - Miroslav Zdražil:
"Do utkání jsme velmi dobře vstoupili a 15 minut jsme byli výrazně lepším týmem. Bohužel jsme tuto aktivitu proměnili ve vedení pouze 1:0. Po zbytek první třetiny byla hra vyrovnaná. Ve druhé třetině jsme ustoupili od aktivní hry a po hrubých individuálních chybách a po zvýšené aktivitě soupeře jsme prohrávali až 1:5. Před poslední třetinou jsme se zaměřili na to, abychom se vrátili ke hře z první třetiny. Ačkoli jsme hned na počátku dostali gól, tak po změnách v sestavě jsme se herně zvedli a dokázali jsme zápas zdramatizovat až na konečných 4:6. Více jsme bohužel nestihli. Utkání s jedním z top týmů v této kategorii nám ukázalo spoustu věcí, na kterých musíme pracovat a také jsme se přesvědčili, že když dodržujeme nastavené principy, jsme s těmito týmy schopni hrát vyrovnané partie."