Ve druhém poločase soupeř utkání rozhodl

Branka FKMB: Hurych Jiří
Sestava FKMB: Mečír, Nevyjel, Hájek, Bejda A., Keller, Masařík, Černý, Kaiser, Vostřel, Bejda S. Horák, Hurych, Kapounek, Lenner, Pastyřík

Hodnocení trenéra - Pavel Jícha:
„V prvních 45 minutách jsme hráli poměrně slušně a v poločase odcházeli do kabin ve vedení 1-0. Vyrovnávací branku jsme si nechali vstřelit po individuálním obejití čtyřech našich hráčů, což se nám v této kategorii již nemůže stávat. Následně si však vzal do ruky režisérskou taktovku hlavní rozhodčí. Nejprve neodpískal penaltu za jasný faul na našeho Horáka a ihned za malou chvíli naopak daroval pokutový kop a z ní vedoucí branku domácím za zákrok Kellera. V posledním dějství jsme se snažili o obrat zjednodušením hry. To nám však nepomohlo a důrazný soupeř nás ještě při hře na zvýšené riziko dvakrát potrestal."