Béčko výrazně prohrálo poslední přípravu před jarem

Na hřišti s umělou trávou v Podolí oba týmy absolvovaly poslední zimní herní přípravu, tudíž generální test před zahájením jarní mistrovské sezóny. Lépe dopadl pro pražskou Admiru hrající A skupinu ČFL, naopak boleslavskému béčku hrajícímu B skupinu ČFL se nezdařil.

První poločas byl vyrovnaný s brankovými příležitostmi na obou stranách. Boleslavští však postrádali více zkušeností při řešení defenzivních situací, čehož o poznání ostřílenější pražský tým dokázal využít a jednu z chyb i gólově potrestal. Boleslavští sice předvedli slušnou hru při útočných akcích, ale téměř stejné šance, jaké měl protivník, nezúročili ke skórování. Ve 14. minutě Dufkovu střelu bránící hráči zablokovali a ve 35. minutě po Langhamerově uvolnění Vlk střílel z úhlu těsně mimo branku.
Ve 38. minutě po akci z pravé strany se ocitl v šanci pražský Čácha a prosadil se - 1:0.
V závěrečné minutě poločasu Obadal založil boleslavskou akci, v jejímž finále Dufek uvolnil Stránského a jeho zakončení těsně minulo levou tyč branky Admiry.

Ve druhém poločase, podobně jako v prvním, se akce střídaly na obě strany. Boleslavští působili fotbalověji, domácí však byli důraznější v osobních soubojích, což bylo rozhodující pro vývoj utkání i konečný výsledek.
V 59. minutě podobně jako před prvním gólem Admira zaútočila po svém pravém křídle a zcela volný Záruba zvýšil na 2:0.
Boleslavští se nepoučili a brzo inkasovali další dva góly.
V 61. minutě zbytečný faul v boleslavské šestnáctce vynesl Admiře výhodu pokutového kopu, který Zahálka proměnil - 3:0.
V 73. minutě navýšil pražské vedení Trajhan už na debaklem zavánějících 4:0.

Závěr utkání naštěstí patřil boleslavským fotbalistům, ale vysokou prohru pouze zmírnili jednou povedenou trefou.
V 75. minutě po rohovém kopu rozehraném Novotným skóroval hlavou Bejbl - 4:1.
Závěrečnou čtvrthodinku fotbalisté dohráli už bez dalšího zápisu do střelecké statistiky.

Sestava FK Mladá Boleslav B: Šerák (46. Lichtenberg) - Vlk (62. Coňk), Jahič (62. Rulc), Coňk (46. Bejbl), Obadal - Zahustel (65. Strikovič), Langhamer (62. Snížek), Komárek (46. Hájek), Dufek (62. Mulligan) - Strikovič (46. Novotný), Stránský (83. Zahustel).

Góly: 38. Čácha, 59. Záruba, 61. Zahálka (z pokutového kopu), 73. Trajhan - 75. Bejbl.