Boleslavská sedmička na hostování

Ze sedmi mladoboleslavských fotbalistů, kteří jsou na hostování v prvoligových (Klíma, Fulnek, Dufek) a druholigových (Mikulec, Krobot, Angelozzi, Langhamer) klubech, zasáhlo pět do mistrovských střetnutí v třetím listopadovém víkendu.

Sedmadvacetiletý Jakub Fulnek hostuje v prvoligových Bohemians Praha 1905 a při domácím vítězství nad Českými Budějovicemi 3:1 nehrál a nebyl ani na lavičce náhradníků.
Třiadvacetiletý Jakub Klíma hostuje v prvoligovém FC Hradec Králové a remízové utkání v Olomouci 2:2 odehrál celé.
Dvaadvacetiletý brankář Petr Mikulec hostuje v druholigovém MFK Chrudim a prohraný duel v Brně 2:3 odchytal celý.
Dvacetiletý Ladislav Krobot hostuje v druholigovém FK Ústí nad Labem a prohrané domácí utkání s Opavou 0:2 odehrál celé.
Dvacetiletý Alessandro Angelozzi hostuje v druholigovém FK Ústí nad Labem a do prohraného domácího utkání s Opavou 0:2 naskočil až do závěrečné čtvrthodinky, když v 78. minutě vystřídal Ogiomadeho.
Osmnáctiletý Ladislav Dufek hostuje v prvoligovém FK Pardubice a vítězství v Teplicích 2:1 proseděl mezi náhradníky.
Osmnáctiletý Daniel Langhamer hostuje v druholigovém klubu 1. FK Příbram a při domácí remíze s Jihlavou 1:1 byl v základní sestavě více než hodinu, než jej v 65. minutě vystřídal Vávra.