Boleslavští v reprezentačních dresech

V první polovině letošního listopadu měla tuzemská FORTUNA:LIGA plánovanou přestávku pro sehrání kvalifikačních i nesoutěžních utkání českých reprezentačních výběrů. Dospělé áčko se obešlo bez mladoboleslavských fotbalistů, v dalších různých věkových kategoriích dresy Česka oblékali David Jurásek, Lukáš Mašek, Vojtěch Stránský, Denis Kaulfus a Ladislav Krobot.

Lvíčata ze dvou kvalifikačních utkání ani jedno nevyhrála. David Jurásek při prohře 0:3 v Burnley s Anglii U21 odehrál druhý poločas a při remíze 1:1 v Koperu se Slovinskem U21 celý zápas. V každém ze dvou přátelských zápasů dvacetileté reprezentace, při výhře 2:1 v Pesaru nad Itálií U20 i při remíze 1:1 ve Znojmu s Norskem U20, odehrál vždy hodinu Ladislav Krobot, mladoboleslavský fotbalista hostující momentálně v druholigovém Ústí nad Labem. Dvě nesoutěžní utkání absolvovali devatenáctiletí v rámci kempu ve španělském Marbellu. Při výhře 2:1 nad Slovenskem U19 odehráli Lukáš Mašek a Vojtěch Stránský společně v útočném tandemu 65 minut a při vysoké prohře 1:4 s Norskem U19 hrál Lukáš Mašek 80 minut a Vojtěch Stránský až závěrečných 27 minut. Osmnáctiletí hráli dvakrát přátelsky v rakouském Mattersburgu s rakouskými vrstevníky. Denis Kaulfus při bezgólové remíze nastoupil až na závěrečnou dvacetiminutovku a v prohrané odvetě 2:3, kdy byl v základní sestavě 70 minut, dal v 17. minutě vedoucí český gól.