Nejlepší venku a zároveň nejhorší doma

Ve skupině B ČFL je tým FK Mladá Boleslav B statistickou kuriozitou, neboť po čtvrtině odehraného soutěžního ročníku 2021-22 při nejlepší bilanci ze soupeřových hřišť má zároveň nejhorší domácí statistiku v konkurenci všech šestnácti mužstev.

Z porce třiceti mistrovských kol skupiny B České fotbalové ligy zúčastněné týmy absolvovaly osm, což je přibližně čtvrtina. Mladoboleslavská rezerva dosud hrála třikrát doma a pětkrát venku.
Na domácím hřišti ani jednou nevyhrála, jednou remizovala a dvakrát prohrála. S jedním bodem a pasivním skóre 4:9 je poslední v tabulce sestavené jen z domácích zápasů.
Venku ani jednou neprohrála, dvakrát remizovala a třikrát vyhrála. S jedenácti body a aktivním skóre 9:6 je jasně první v tabulce sestavené pouze z utkání na soupeřových hřištích.