Béčko jasně vyhrálo, i když neproměnilo dvě penalty

Boleslavské béčko účastníka středočeského přeboru po celé přípravné utkání přehrávalo a zaslouženě vysoko vyhrálo, i když jeho hráči ze čtyř pokutových kopů proměnili pouze dva a promarnili další velké šance.

První poločas začali Boleslavští dobře a brzo vedli.
Už ve 2. minutě Dominik Mašek proměnil poutový kop - 1:0.
Potom měli Boleslavští výhody dalších dvou pokutových kopů, ale ve 21. minutě Ikaunieks, ani ve 37. minutě Dominik Mašek nedali. Až v závěrečné pětiminutovce prvního poločasu pohnul ukazatelem skóre dvakrát Douděra.
Ve 41. minutě zakončil rychlou kombinační spolupráci Kopy s Komárkem a Ikaunieksem - 2:0.
Ve 45. minutě obránci Kosoře zastavili boleslavský brejk faulem a čtvrtou nařízenou penaltu v tomto utkání proměnil Douděra, i když až druhou střelou, když první mu brankář vyrazil - 3:0.

Krátce po změně stran Boleslavští své vedení zvýšili.
Ve 47. minutě svižně zaútočili po levé straně a spolupráci Rudzana s Bičištěm gólově zpečetil Ikaunieks - 4:0.
V poslední minutě utkání Pánek nahrávka Ikaunieksovi, jenž posunul míč Bičištěmu a ten ho bez otálení uklidil do soupeřovy branky - 5:0.

Sestava FK Mladá Boleslav B: Hartych (46. Šerák) - Křapka, Kopa, Šimek, Rudzan (57. Tvaroh) - Komárek (57. Michal Mašek), Kulhánek (68. Majer) - Douděra, Dominik Mašek (68. Pánek), Moravčík (46. Bičiště) - Ikaunieks.

Góly: 41. a 45. Douděra (druhý z pokutového kopu), 2. Dominik Mašek (z pokutového kopu), 47. Ikaunieks, 90. Bičiště.