Po dvou remízách jasná výhra

Ve třetím červnovém přátelském zápase mladoboleslavské béčko výrazně přehrálo kosmonoského nováčka divizní soutěže, v jehož dresu nastoupilo i několik mladoboleslavských odchovanců.

První poločas se většinou odehrával na kosmonoské polovině hřiště až na malé výjimky krátce před přestávkou.
Boleslavští vedli od 11. minuty gólem Majera po Wágnerově přihrávce - 0:1.
Později po spolupráci s Arroyem a Majerem na dvougólový rozdíl zvýšil Auer - 0:2.

V závěru poločasu boleslavská obrana dvakrát zaspala a pomohla tak soupeři ke zkorigování průběžného skóre. Ve 41. minutě vyloženou kosmonoskou šanci neproměnil Fabián.
Ve 42. minutě si kosmonoský centr z pravé strany srazil Arroyo do vlastní branky - 1:2.
V poslední minutě poločasu krásnou kombinační akci, do které se zapojili Rudzan, Moravčík a Auer, završil Michal Mašek a zvýšil tak boleslavské vedení na 1:3
.

Do druhého poločasu se Boleslavští vrátili s osmi změnami v sestavě. V porovnání s prvním dějstvím tempo hry trochu opadlo, ale boleslavské béčko mělo stále navrch, což i vyjádřilo dalšími dvěma góly do soupeřovy branky. Než se tak stalo, tak v 52. minutě Rudzan neproměnil penaltu nařízenou za faul na Choie.
V 55. minutě po Tvarohově centru se střelecky prosadil An - 1:4.
Další gól měl An na kopačce v 69. minutě, ale v jasné šanci z malého vápna přestřelil kosmonoskou branku.
V 79. minutě po přihrávce Tvaroha uzavřel Choi skóre utkání na 1:5.

Sestava FK Mladá Boleslav B: Hartych - Arrooyo (46. Tvaroh), Kopa, Rudzan, Moravčík (46. Lazarčuk) - Majer (46. An), Michal Mašek (46. Pánek), Hampl (46. Bejbl), Hönig (46. Lukáč), Auer (46. Choi) - Wágner (46. Havlina).

Góly: Arroyo (do vlastní branky) - Majer, Auer, Michal Mašek, An, Choi.