Osmigólová přestřelka neměla vítěze

V přípravné přestřelce starších dorostenců U18, která se uskutečnila na hřišti v Ohrazenicích, se družstva vystřídala ve vedení, ale konečný účet byl nerozhodný.

Do utkání boleslavští dorostenci nevstoupili vůbec dobře a již ve 12. minutě prohrávali po chybách v obraně dvougólovým rozdílem. Ve zbývajícím čase prvního poločasu hru naštěstí vyrovnali, ale s nepříznivým skóre nic nenadělali, neboť se do vážnějších šancí nedostávali.

Druhý poločas se Boleslavští herně zlepšili, přesněji kombinovali a dostávali se tak častěji do zakončení. Skóre utkání nejen vyrovnali, ale dokonce i otočili. Za příznivého stavu 3:4 v boleslavský prospěch se však chybou v předposlední minutě utkání sami o vítězství připravili. „Konečný nerozhodný výsledek 4:4 byl spravedlivý," uznal trenér boleslavských dorostenců Milan Pechanec.

Sestava FK Mladá Boleslav U18: Burgert - Prajs (46. Roháček), Lazarchuk, Šmejda, Velička - Plucha, Ciolek - Nykodým (20. Soukup), Kohout, Novotný - Barratt (46. Nykodým).

Góly: Březák 2, Lihařík, Jelínek - Barratt, Ciolek, Kohout, Lazarchuk.