PU RMSK Cidlina, MU OFS 5+1 a triangl v Říčanech

Ve čtvrtek 19. září jsme odehráli přátelské utkání na hřišti v Hlušicích s týmem RMSK Cidlina Nový Bydžov.
Hrálo se 3x20 minut v rozestavení 4+1. Po vyrovnaném průběhu jsme v konečném součtu zvítězili.
V sobotu 21. září jsme nastoupili k dalšímu utkání OFS 5+1 na hřišti SKP Mladá Boleslav, kde nám byl soupeřem domácí tým. Po celý zápas jsme byli lepším týmem a zaslouženě zvítězili.
V neděli 22. září jsme se zúčastnili trianglu v Doubku u Říčan, kde jsme se utkali s týmy: TJ Sokol Stodůlky a Footbal Tallent Academy. V trianglu jsme první utkání zvládli a zvítězili jsme, v druhém jsem soupeři podlehli. Hrálo se na jedno hřiště v počtu 4+1 a čas utkání byl 2x20 minut. Děkujeme hráčům za předvedené výkony a rodičům za podporu a dopravu na všechny akce v uplynulém týdnu.