Kategorie U9 odehrála nejdříve ve středu 11. září pohárové utkání OFS Mladá Boleslav s týmem TJ Sokol Řepov. V utkání jsme byli sice lepším týmem, ale v konečném výsledku jsme s hráči až o tři roky staršími nakonec těsně prohráli. Hrálo se 5+1 na jednu hrací plochu v čase 2x25 minut a gratulujeme soupeři k postupu.
V neděli 15. záři jsme se zúčastnili pěkného turnaje v Doubku u Říčan, kde jsme v konkurenci týmů FK Ústí nad Labem, FK Kolín, TJ Sokol Stodůlky, SC Xaverov, Football Talent Academy, a AC Sparta Praha bílá/rudá obsadili konečné 3.místo. Pět utkání jsme zvládli vítězně a dva zápasy jsme prohráli. Hrálo se v čase 1x15 minut a v rozestavení 4+1. Náš hráč Matyáš Korbel získal individuální ocenění pro nejlepšího brankáře turnaje.
Děkujeme rodičům za podporu i dopravu do Doubku a hráčům za předvedené výkony jak ve středu tak i v neděli.