Čtvrtý mistrovský zápas se smolným koncem

Po čtyřech ligových utkáních má boleslavské béčko na svém kontě kompletní škálu možných výsledků. Jednou vyhráli, jednou prohráli a po dvou nerozhodných zápasech pozápasový penaltový rozstřel jednou vyhráli a jednou prohráli.

Úvodní čtvrthodinku proti Velvarův uzavřel Yerkhov vedoucím boleslavským gólem - 1:0. Velvarští ve 22. minutě vyrovnali Dvořákem a poločas tak skončil za nerozhodného stavu 1:1.

Po přestávce také padly dva góly, ale kuriózně oba od střelců do vlastních branek. V 67. minutě velvarský stoper Ippolito vlastencem daroval Boleslavi vedení - 2:1. Vydrželo téměř až do konce utkání. V předposlední minutě však boleslavský stoper Jan Král skóroval do branky spoluhráče Mikulce. Protože po devadesáti minutách skončilo utkání nerozhodně 2:2, uskutečnil se pozápasový rozstřel, kterým si hostující Velvary vystřílely druhý bod do ligové tabulky.

Sestava FK Mladá Boleslav B: Mikulec - Hašek, Král, Kopa, Komma - Hampl (56 Vejr), Yerkhov (72. Moravčík), Komárek, Ewerton (90. Angelozzi) - Provazník, Dohnalík (86. Dib).

Sestava TJ Slovan Velvary: Měsíček - Valenta (85. Šustr), Rubeš, Ippolito, Šimkovský - Krištof (69. Tenkl) - Bulíř (79. Dolejší), Polák (72. Havránek), Vopat, Dvořák - Kafka (Šollar).

Góly: 15. Yerhkov, 67. Ippolito vlastní - 22. Dvořák, 89. Král vlastní

ŽK: Dohnalík - Rubeš, Ippolito

Rozhodčí: Hányš - Aubrecht, Talpáš