Vyrovnané střetnutí skončilo bez vítěze

Boleslavští junioři v posledním podzimním mistrovském utkání remizovali na hřišti pražské Dukly, když neudrželi těsné vedení z prvního poločasu. Po dvou remízách v závěrečných dvou zápasech podzimní sezóny budou ve dvanáctičlenné tabulce přezimovat na sedmém místě.

První poločas začala Dukla nepřesnými střeleckými pokusy, které brankáře Truksu nezaměstnaly. Boleslavští zahrozili až v 8. minutě, ale svůj první rohový kop k ohrožení soupeřovy branky nevyužili. O tři minuty později po druhém boleslavském rohu brankář Dukly Czehowsky úspěšně zlikvidoval první střelu mířící mezi tři tyče v tomto utkání. Kolem 18. minuty zdárně čelili povedeným střelám oba brankáři.
Ve 37. minutě boleslavský útok završil gólovou střelou Dohnalík - 0:1.
Těsným jednogólovým vedením skončil první poločas.

Druhý poločas byl ve znamení velké snahy pražské Dukly po změně nepříznivého vývoje. Ovšem Boleslavští se jedním vstřeleným gólem neuspokojili a také se snažili útočit. V 57. minutě sice míč skončil za Truksovými zády, ale rozhodčí Matějček gól neuznal. O pět minut později však již bylo vyrovnáno.
V 62. minutě se hráčům Dukly Praha povedlo útočnou akci dotáhnout do gólového vyvrcholení zásluhou Lohoydy - 1:1.
Za nerozhodného stavu se ofenzivní akce přelévaly od jedné branky ke druhé, ale úspěšnou koncovku už nepředvedl nikdo.

Sestava FK Mladá Boleslav U21: Truksa - Zabilanský, Klíma, Kühnel, Kopa - Komma, Machů - Košek, Mansfeld (77. Para), Vukadinovič - Dohnalík (84. Pour).

Sestava FK Dukla Praha U21: Czehowsky - Douděra, Greš (62. Studnička), Vyleta (84. Kaník), Dancák, Lohoyda, Brabenec, Král (51. Lauko), Šimek, Kozel, Luong.

Góly: 62. Lohoyda - 37. Dohnalík

ŽK: Vyleta, Brabenec

Rozhodčí: Matějček - Vít, Vodrážka