Výsledkový servis FK Mladá Boleslav U13

Ondrášovka Cup - Vysoké Mýto - 25. 10. 2017

FK Mladá Boleslav - FK Hradec Králové 1:0 Branka: Jan Buryán

FK Mladá Boleslav - FK Pardubice 1:0 Branka: Jan Sofín - penalta

FK Mladá Boleslav - Vysoké Mýto 5:0 Branky: Jan Buryán 2, Jiří Hájek, Jakub Havlas

FK Mladá Boleslav - Náchod 2:1 Branky: Jan Buryán, Tomáš Straka

FK Mladá Boleslav - Trutnov 2:1 Branky: Jan Buryán 2

FK Mladá Boleslav - Roudnice 3:0 Branky: Josef Pych, Miroslav Steklý, Tomáš Straka

Kluci zabojovali hlavně v utkáních s Hradcem, Pardubicemi a Náchodem a postoupili z kvalifikace do finálové skupiny. Hrát se bude příští rok v květnu.

MU 28. 10. 2017 FK Mladá Boleslav - Vysoké Mýto 7:0

Branky FKMB: Miroslav Steklý 3, Jakub Havlas, Ondřej Kavan, Josef Pych, Matěj Oláh

Náš nepříliš vydařený výkon. Sice jsme měli převahu, ale v koncovce chyběla větší rozhodnost a důraz. Brankově jsme soupeře udolali až v poslední čtvrthodině.

Sestava FKMB:

Matěj Zaplatílek - Marek Adámik, Filip Kolář - Adam Severa, Samuel Výda, Ondřej Kavan - Matěj Oláh, Miroslav Steklý

Jiří Hanuš - Josef Pych, Výclav Pavlíček - Jiří Hájek, Viktor Soukup, Štěpán Vajgl- Otmar Vít, Jakub Havlas (Jan Buryán)

PU 31. 10. 2017 FK Mladá Boleslav - Bohemians Praha 5:11

Bohemka nás přehrávala hlavně důrazem a lepším pohybem. My jsme prohrávali osobní
souboje a propadávali v obranné činnosti. Některé dobré příležitosti jsme nedohráli do
brankové koncovky.

Branky FKMB: Jan Buryán 2, Tomáš Straka, Miroslav Steklý, Ondřej Kavan

Matěj Zaplatílek - Josef Pych, Filip Kolář - Tomáš Straka, Ondřej Naďo, Jan Sofín - Matěj Oláh, Jan Buryán (Marek Adámik, Otmar Vít)

Jiří Hanuš - Jiří Hájek, Václav Pavlíček - Adam Severa, Viktor Soukup, Štěpán Vajgl - Ondřej Kavan, Miroslav Steklý (Petr Čada, Samuel Výda, Jakub Havlas)

MU 4. 11. 2017 FK Pardubice - FK Mladá Boleslav 0:1

Kvalitní utkání se šancemi na obou stranách. Domácí byli lepší na míči a měli i více příležitostí. Podržel nás výbornými zákroky brankář Zaplatílek. Kluci zaslouží pochvalu za maximální bojovnost, díky které se nám podařilo uhájit vítězství, i když se nám příliš herně nedařilo.

Branka FKMB: Jakub Havlas

Matěj Zaplatílek - Josef Pych, Filip Kolář - Tomáš Straka, Ondřej Naďo, Jan Sofín - Jan Buryán, Matěj Oláh (Marek Adámik)

Jiří Hájek, Václav Pavlíček - Miroslav Steklý, Ondřej Kavan, Štěpán Vajgl - Adam Severa, Jakub Havlas

MU 12. 11. 2017 Hradec Králové - FK Mladá Boleslav 2:2

V první třetině jsme měli výraznou převahu, ze které jsme vytěžili pouze jednu branku.
Poté se hra vyrovnala a domácí skóre otočili v jejich prospěch. Posledních 15 minut opět naše
dominance, ale podařilo se nám pouze vyrovnat.

Branky FKMB: Jan Buryán 2

Jiří Hanuš - Josef Pych, Filip Kolář - Tomáš Straka, Ondřej Naďo, Štěpán Vajgl - Jan Buryán, Samuel Výda (Adam Severa,Matěj Oláh)

Jiří Hájek, Václav Pavlíček - Miroslav Steklý, Viktor Soukup, Jan Sofín - Marek Adámik, Jakub Havlas (Ondřej Kavan)

HMČR - kvalifikace 19. 11. 2017 - Třebeš

FKMB - Dukla Praha 7:6 Branky: Jan Buryán 3, Miroslav Steklý, Václav Pavlíček, Adam Severa, Ondřej Naďo
FKMB - Hradec Kr. 2:4 Branky: Ondřej Naďo, Miroslav Steklý
FKMB - Pardubice 0:4
FKMB - Jablonec 3:6 Branky: Miroslav Steklý, Ondřej Kavan, Jan Buryán
FKMB - Liberec 2:4 Branky: Miroslav Steklý, Tomáš Straka

Turnaj se nám vůbec nevydařil a skončili jsme na posledním místě. Pro kluky je to jasné upozornění, že se příliš uspokojili 1. místem v žákovské lize po podzimu.
Všichni musí zlepšit svůj přístup a koncentraci k tréninkům i samotným utkáním.

PU 25. 11. 2017 Dukla Praha - FK Mladá Boleslav 6:1

Hráno na velkém hřišti 3x 25 minut

Branka FKMB: Adam Severa

První třetina utkání měla vyrovnaný průběh. Dařila se nám rozehrávka od brankáře a některé slibné akce jsme nedotáhli do koncovky. Po půlhodině jsme začali ztrácet jednoduché míče, prohrávat osobní souboje a domácí nás přehrávali. Ve třetí třetině Dukla zcela ovládla hru a byla jasně lepší ve všech činnostech.

Matěj Zaplatílek - Jiří Hájek, Josef Pych, Jakub Havlas, Filip Kolář - Miroslav Steklý, Marek Adámik - Tomáš Straka, Matěj Oláh