FC Hradec Králové U15 - FK Mladá Boleslav U15 2:1 (0:1)

Hodnocení trenéra: „Začátek patřil jednoznačně domácím. V jejich úvodním tlaku jsme přestáli jednu velkou šanci a uhasili pár náznaků. Obrat ve hře nastal, když jsme z první návštěvy před brankou soupeře dali vedoucí gól. Od této chvíle jsme byli lepším mužstvem. Vytvořili jsme si 3 - 4 gólové situace, ale bez efektu. Druhý poločas začal stejně jako ten první, s tím rozdílem, že Hradec svůj tlak využil a během dvou minut zápas otočil a až do 55 minuty byl pánem na hřišti. Po té se hra vyrovnala, měla náboj, ale odehrávala se spíše ve středu hřiště, bez větších šancí. Udělali jsme kus práce. V určitých fázích zápasu jsme rovnocenným a někdy i lepším týmem, přesto nám stále něco chybí, abychom dokázali porazit špičkový tým jako je Hradec nebo nedávno Slavia. Musíme tyto zápasy brát jako zkušenost, pracovat s ní abychom příště mohli vyhrát."