Porazili divizního protivníka a podruhé se v zimě radovali z výhry

Po čtyřech zimních porážkách boleslavští junioři vyhráli, když na domácí umělé trávě přemohli účastníka divizní C skupiny. Góly dávali hráči se zkušenostmi z prvoligového kádru.

První poločas byl herně vyrovnaný a boleslavské vítězství se nerodilo snadno. Juniorskému družstvu doplněnému z prvoligového kádru brankářem Šedou a hráči Králem, Levinem, Klobásou a Mebrahtuem zprvu scházela přesnost v kombinaci a častější zakončení. Za zmínku stála ve 33. minutě velká šance Zabilanského, který z bezprostřední blízkosti netrefil branku gólmana Tetoura.
Ve 42. minutě se Boleslavští poprvé prosadili po ukázkové kombinaci a z Vodhánělovy přihrávky se trefil Klobása - 1:0.

Ve druhém poločase
si boleslavští junioři postupně vytvořili tlak i šance a především zpřesnili koncovku. Dříve však dovolili diviznímu protivníkovi vyrovnat.
V 58. minutě se střelecky prosadil pohotový střelec Ostré Hudec - 1:1.
V závěrečné půlhodině Boleslavští zvrátili vývoj utkání na svoji stranu, i když poslední slovo měla Ostrá.
V 66. minutě Klobása vyslal krásnou kolmicí do šance Vodháněla a ten ji proměnil 2:1.
V 71. minutě se individuálně prosadil Golgol Mebrahtu - 3:1
.
V 76. minutě Travys Albina poslal do střelecké příležitosti Golgol Mebrahtua a ten zvýšil boleslavské vedení na 4:1.
Krátce před koncem boleslavská defenzíva dovolila, aby se Hudec po druhé v tomto utkání prosadil a zkorigoval konečný výsledek na 4:2.

Sestava FK Mladá Boleslav U21: Šeda - Malý (46. Malpon), Glöckner, Král (70. Kořínek), Zabilanský (60. Dohnalík) - Bojda (46. Travys Albina), Levin, Kühnel (65. Novotný), Vodháněl - Klobása, Golgol Mebrahtu.

Góly: 71. a 76. Golgol Mebrahtu, 42. Klobása, 66. Vodháněl - 58. a 85. Hudec