Osmifinále MOL Cup: FK Mladá Boleslav - FC Hradec Králové

V osmifinále českého poháru MOL Cup 2016-17 se obhájce trofeje FK Mladá Boleslav střetne s FC Hradec Králové ve středu 26. října od 15,30 hodin na mladoboleslavském Městském stadionu. Jednotné vstupné 50 Kč, sezónní permanentky a VIP vstupenky platí.

FC MAS Táborsko - FC Slovan Liberec

Pohárové osmifinále se hraje na jedno utkání na hřišti prvně uvedeného klubu. Při nerozhodném výsledku se prodlužuje 2x15 minut, případně následuje penaltový rozstřel. U některých dvojic může dojít ke změně konání střetnutí mimo oficiální termín, a to podle dohody klubů, nebo televizního požadavku na případný přímý přenos.

O postupu do osmifinále se rozhodovalo ve 3. kole českého poháru MOL Cup 2016-17:
SK Zápy - FK Mladá Boleslav 1:2, FK Litoměřicko - FC Baník Ostrava 2:1, FC Hlučín - FC Viktoria Plzeň 0:7, FK Králův Dvůr - FK Jablonec 1:1 penalty 5:3, FK Tachov - FC Fastav Zlín 0:4, FC Velké Meziříčí - FK Dukla Praha 1:2, FC Písek - FC Slovan Liberec 1:5, MFK Chrudim - SK Slavia Praha 1:3, SK Spartak Hulín - Bohemians Praha 1905 0:2, SK Dynamo České Budějovice - AC Sparta Praha 1:2, FC Sellier & Bellot Vlašim - FK Hradec Králové 0:1, FK Pardubice - FC Vysočina Jihlava 1:3, MFK Karviná - 1. SK Prostějov 2:0 v prodloužení, 1. FC Slovácko - SFC Opava 3:4 v prodloužení, SK Sigma Olomouc - FC MAS Táborsko 1:2, FK Ústí nad Labem - FC Zbrojovka Brno 1:4.

Z prvoligových týmů již z MOL Cupu 2016-17 vypadly ve druhém kole Teplice prohrou 0:1 v Králově Dvoře (ČFL), Příbram prohrou 1:3 v Litoměřicích (ČFL) a ve třetím kole Jablonec po remíze 1:1 a nezvládnutí penaltového rozstřelu 3:5 v Králově Dvoře (ČFL), Slovácko prohrou 3:4 v prodloužení s Opavou (FNL). Do osmifinále místo vyřazených prvoligových postoupily čtyři týmy z nižších soutěží: FK Litoměřicko (ČFL), FK Králův Dvůr (ČFL), SFC Opava (FNL) a FC MAS Táborsko (FNL).