Nepovedený vstup do mistrovské sezóny

V úvodním mistrovském utkání ligy mladších dorostenců boleslavští sedmnáctiletí fotbalisté těsně prohráli v Teplicích, protože jejich soupeř šel nadšeněji a důrazněji za bodovým ziskem.

Úvod prvního poločasu se povedl více boleslavským dorostencům, kteří brzo získali vedení, ale v dalším průběhu utkání ho promarnili.
Ve 3. minutě boleslavský trestný kop povedeně trefil Moravčík - 0:1.
Tepličtí odpověděli až v 19. minutě, ale jejich zakončení ze střední vzdálenosti přeletělo těsně nad břevnem boleslavské branky. Za necelých pět minut již byli úspěšní.
Ve 23. minutě špatnou rozehrávku boleslavského brankáře Bartáka a chybu stopera Kuchaře Tepličtí bez slitování potrestali vyrovnávacím gólem - 1:1.
Ve 27. minutě šanci po hezké teplické akci s přesným zakončením brankář Barták zlikvidoval. Ve 33. minutě jedinou vydařenou boleslavskou akci v prvním poločase po narážečce Majera s Parou završil Provazník střelou do teplického brankáře.

Ve druhém poločase v 58. minutě po Milnerově centru z levé strany se na zadní tyči Kučera o kousek netrefil. V příští minutě Provazník individuální akci zakončil nastřelením teplického brankáře.
V 61. minutě po teplickém autovém vhazování zaspal Mrnka, po něm unikajícího protihráče nezastavil ani Kuchař a soupeř vstřelil rozhodující branku utkání - 2:1.

Trenér boleslavských dorostenců Martin Mrvík byl hodně rozmrzelý: „Domácí vyhráli naprosto zaslouženě. Hráči teplického týmu mnohem více chtěli, a proto vyhráli. Náš tým utkání naprosto nezvládl po všech směrech. Taktika, nasazení, bojovnost a hlavně chuť se porvat nám chyběly. V tomto zápase snesou přísnější měřítko pouze Provazník, Moravčík a střídající Milner. Ostatní hráči předvedli místy až ostudný výkon."

Sestava FK Mladá Boleslav U17: Barták - Zmij, Horák, Kuchař, Kučera - Pour (25. Strouhal, 75. Mísař), Kalabis (51. Mrnka) - Para (41. Milner), Majer (55. Gombáš), Moravčík - Provazník (70. Vajgl).

Branka FK MB U17: 3. Moravčík