Na úvod letní přípravy prohráli

První přípravné utkání boleslavských juniorů v letošní letní přípravě se hrálo v netradičním časovém formátu 4x25 minut. Po utkání tým FK Mladá Boleslav U21 odcestoval na kondiční soustředění do Špindlerova Mlýna.

První boleslavský gól dal již v 9. minutě Dohnalík z Kořínkovy přihrávky. Po vyrovnané hře v úvodní části utkání převzal účastník třetí nejvyšší tuzemské soutěže ČFL iniciativu. Přesně po půlhodině hry Benešovští skóre srovnali a ve 45. minutě otočili ve svůj prospěch.
Ve třetí čtvrtině se Boleslavští herně zlepšili a v 60. minutě po spolupráci s Frömmelem vyrovnal Dohnalík na 2:2. Benešovští však v závěru strhli vítězství na svoji stranu, když dvěma góly v 75. a 80. minutě bez velkého úsilí potrestali chyby a nepřesnosti v boleslavské defenzívě.

Sestava FK Mladá Boleslav U21: Truksa - Ernesto, Lukeš, Glöckner, Kopa - Kühnel, Travys Albina - Zörkler, Frömmel, Kořínek - Dohnalík. Střídali brankář Roudnický a hráči Malý, Marek, Košek, Zabilanský, Novotný.

Góly FK MB U21: 9. a 60. Dohnalík