SK Slavia Praha U14 - FK Mladá Boleslav U14 1:4 (1:3)

Branky FKMB: Pech 2, Novotný M., Nykodým

Sestava FKMB: Šebesta, Roháček, Rulc, Pechanec, Chládek, Tichý, Smejtek, Nykodým, Novotný M., Pažout, Pech

Střídali: Vlk, Kohout, Konyvka, Boško, Flachbart

Hodnocení trenéra: „S nebezpečnou Slávií jsme se nedávno utkali v přípravě a toto utkání pro nás nedopadlo dobře. Snad i z toho důvodu kluci měli určitou představu, co je čeká a k mistrovskému utkání přistoupili jiným způsobem. Celý první poločas jsme byli rychlejším, agresivnějším a hlavně nebezpečnějším týmem a po zásluze šli do tříbrankového vedení. Do druhého poločasu vlétli domácí s cílem obrátit vývoj utkání. Což se jim jedním dílkem podařilo. Z rohového kopu snížili ve 45. minutě na 1:3. Naše odpověď netrvala dlouho a tříbrankový náskok jsme si v 50. minutě vzali zpět. I my jsme dokázali dohrát situaci po rohovém kopu. Od té doby se hra znovu vyrovnala a několik šancí z obou stran zůstalo nevyužito. Naše vedení se tak závěrečným hvizdem zaslouženě proměnilo ve vítězství."