V dorosteneckých reprezentacích nastoupili brankář Barták a obránce Rudzan

Boleslavský brankář Ondřej Barták za šestnáctiletou reprezentaci odchytal jedno ze tří utkání na lednovém mezinárodním turnaji Aegean Cup 2016 v Turecku. Boleslavský obránce Ondřej Rudzan byl u dvou vítězství české osmnáctileté reprezentace při soustředění na Slovácku.

Statistika utkání družstva Česko U16 na mezinárodním turnaji Aegean Cup 2016 v Turecku

pondělí 18. ledna Česko U16 - Norsko U16 1:1 (1:1)
Sestava Česko U16: Valeš - Janota (41. Konopásek), Šíma, Fišl, Galus (41. Šnajdr) - Macháček, Alexandr (74. Uzlík) - Kaloč (41. Hezoučký), Zlatohlávek (66. Vybíral), Majka - Šilhan (66. Píchal). Gól ČR: 38. Majka.
úterý 19. ledna Česko U16 - Ukrajina U16 1:3 (1:2)
Sestava Česko U16: Barták - Konopásek (41. Majka), Fišl, Uzlík, Šnajdr - Alexandr, Vybíral - Janota, Zlatohlávek (41. Kaloč), Hezoučký - Píchal (61. Šilhan). Gól ČR: 16. Píchal z penalty.
čtvrtek 21. ledna Turecko U16 - Česko U16 2:0 (0:0)
Sestava Česko U16: Valeš - Janota, Uzlík, Fišl, Galus - Alexandr, Vybíral (59. Konopásek) - Hezoučký (37. Pícha), Zlatohlávek (59. Kaloč), Májka - Šilhán.

Statistika utkání družstva Česko U18 při soustředění v Uherském Brodu

Středa 20. ledna Česko U18 - FC Fastav Zlín U21 1:0 (1:0)
Sestava Česko U18 v 1. poločase: Čtvrtečka - Holík, Köstl, Martinec, Rudzan - Vaníček, Rychlý, Chvěja, Pospíšil - Turyna, Mužík. Sestava Česko U18 v 2. poločase: Čtvrtečka - Mareček, Fárek, Hasil, Nečas - Haitl, Hlavatý, Antl, Nikodém - Schön, Telnar. Gól: 44. Turyna.
Pátek 22. ledna Česko U18 - SK Hanácká Slavia Kroměříž 2:1 (0:0)
Sestava Česko U18 v 1. poločase: Jedlička - Holík, Fárek, Hasil, Nečas - Haitl, Vaníček, Antl, Nikodém - Schön, Telnar. Sestava Česko U18 v 2. poločase: Jedlička - Holík, Köstl, Martinec, Rudzan - Hlavatý, Chvěja, Rychlý, Pospíšil - Mužík, Turyna. Góly Česko U18: 48. Rychlý, 55. Pospíšil.