Dorostenci přehráli divizní chlapy

Sobotní přípravné utkání v rámci soustředění v Ústí nad Orlicí proti diviznímu týmu dospělých boleslavští starší dorostenci vyhráli nečekaně jednoznačným skóre.

V 31. minutě zacentroval Zabilanský zprava do šestnáctky soupeře, kde Dohnalík míč sklepl pro Dominika Machů a ten poprvé rozvlnil síť soupeřovy branky - 0:1. V 57. minutě poslal Novák přetažený centr k zadní tyči letohradské branky, kam zaběhl Novotný a dorážkou do prázdné branky zvýšil na 0:2. V 77. minutě po rohovém kopu zprava sklepl v šestnáctce soupeře Košek míč pro Vejra, který zvýšil na 0:3. V 84. minutě ještě vybídl Zabilanský k úniku po pravé straně Novotného, ten pak nacentroval do soupeřovy šestnáctky, kde před dotírajícími boleslavskými útočníky si letohradský hráč uklidil míč do vlastní branky - 0:4.
Sestava FK Mladá Boleslav U19: Truksa (46. Roudnický) - Zabilanský, Klíma, Král, Kopa (48. Krčmář) - Kühnel (46. Košek), Komárek - Novák (76. Vejr), Machů, Novotný - Dohnalík.
Branky: 31. Machů, 57. Novotný, 77. Vejr, 84. vlastní letohradského hráče