Juniorka porazila v přípravě Čáslav

Boleslavští junioři na domácí umělé trávě těsně přemohli třetiligového soupeře. Po většinu utkání byli aktivnější, i když z více šancí proměnili pouze jednu.

V prvním poločase Boleslavští svoji herní převahu přetavili pouze do nejtěsnějšího vedení těsně před přestávkou. Ve 12. minutě při akci z levé strany Bečirevič přihrál po lajně rozeběhnutému Kořínkovi, z jehož centru Kateřiňákovo zakončení skončilo vedle pravé tyče čáslavské branky. Ve 27. minutě po Frömmelově kolmici do pokutového území Bečirevičovu střelu mířenou na zadní tyč brankář Dastych nejdříve vyrazil nohou a poté přeci jenom chytil. Ve 35. minutě po čáslavské ztrátě míče spolupráci Albiny s Lackem završil Vodháněl, jenž se zasekávačkou zbavil soupeře a přes vyběhnuvšího brankáře přestřelil pravačkou odkrytou branku.
Ve 44. minutě Kateřiňák z dvaadvaceti metrů zamířil přesně k pravé tyči a jak se později ukázalo, rozhodl touto pěknou střelou utkání - 1:0.

Ve druhém poločase Boleslavští již neměli tak výraznou převahu, přesto bez větších problémů dovedli utkání do těsné výhry. V 60. minutě Dratva dlouhým nákopem našel Frömmela, po jehož přihrávce Bojda netrefil ideálně míč v nadějné pozici uvnitř šestnáctky. O pět minut později po centru Bojdy z levého křídelního prostoru se Bečirevič uvnitř pokutového území úspěšně uvolnil přes protihráče, ale bohužel trefil pouze brankáře.

Sestava Mladá Boleslav U21: Godula - Wolf (46. Houžvička), Dratva, Glöckner, Kořínek (50. Frömmel) - Kateřiňák, Albina - Frömmel (46. Bojda, 65. Bělík), Vodháněl, Lacek - Bečirevič. Chyběli zranění Lukeš, Kocourek, Pajer, Zörkler, Mendy.

FK Čáslav: Dastych (46. Kovařík) - Výborný, Richard (46. Martínek), Jeníček, Kunášek - Váňa - T. Mlynka, Král (46. R. Vajgl), Strnad, Bilinkiewicz (46. Lebduška) - Špičák.

Gól: 44. Kateřiňák

Rozhodčí: Kočárek - Kuka, Skřivánková