Boleslavští dorostenci v reprezentaci proti Irům

Trojice boleslavských dorostenců Truksa, Rudzan a Novák v českém reprezentačním dresu týmu U18 nastoupili ve dvou přátelských duelech bohatých na góly proti irským vrstevníkům.

V prvním utkání navzdory vyrovnanému průběhu dostali čeští dorostenci krutou lekci z produktivity a prohráli 0:4. O dva dny později se v odvetě zlepšili především v proměňování šancí a zaslouženě vyhráli 3:1.
Boleslavský brankář Filip Truksa odchytal celý první zápas a inkasoval tudíž čtyři góly, z nich tři v závěrečné půlhodince. Obránce Ondřej Rudzan v prvním zápase odehrál plných devadesát minut a ve druhém naskočil až na posledních deset minut. Ofenzivní záložník Daniel Novák v prvním duelu hrál první poločas a ve druhém téměř hodinu.

Sobota 28. listopadu 2015: Irsko U18 - Česko U18 4:0
Sestava Česko U18
: Truksa - Holík, Král, Fárek, Rudzan - Breda (63. Hejl), Samiec (63. Tischler), Lingr (76. Chvěja), Novák (46. Haitl) - Smékal, Šašinka (76. Mužík). Góly: 61. a 83. Kinsella, 37. Mandroiu, 90. McDonagh.

Pondělí 30. listopadu 2015: Irsko U18 - Česko U18 1:3
: Plachý - Holík, Král, Mareček, Hejl (79. Rudzan) - Haitl, Tischler, Chvěja (86. Samiec), Novák (57. Breda) - Mužík (57. Smékal), Šašinka (79. Lingr). Góly: 34 Brady (z pokutového kopu) - 28. Šašinka, 58. Breda, 64. Smékal.