1. FK Příbram U14 - FK Mladá Boleslav U14 3:5 (0:4)

Branky FKMB: Konyvka, Novotný J., Pech, Pechanec, Kohout

Sestava FKMB: Šebesta, Roháček, Rulc, Pechanec, Chládek, Nykodým, Snížek, Smejtek, Novotný J., Konyvka, Pech

Střídali: Pažout, Kohout, Šára, Novotný M., Flachbart, Prajs

Hodnocení trenéra: „Nejen raketový začátek, ale celý první poločas snesl z naší strany velmi slušné měřítko. Díky aktivnímu napadání, důrazným průnikům a chytrým přihrávkám mezi obránce jsme v 8. minutě vedli již 3:0. Naše aktivita přinesla navýšení skóre ve 23. minutě, kdy se na výlet vydal střední obránce a s pomocí narážečky se záložníkem se dostal až před brankáře, se kterým si i když na dvakrát poradil. Druhý poločas nejprve přinesl naší velikou, ale neproměněnou šanci a tak se domácí zlepšeným výkonem propracovali ke snížení. Ve 46. minutě našel centr z pravé strany nepokrytého útočníka a ten přesnou hlavičkou trefil. Naše odpověď, ale netrvala dlouho. V 56. minutě domácí odvrátili rohový kop zpět ke kopajícímu hráči, který napodruhé našel přesně hlavu skórujícího hráče. Bohužel nám koncentrace nevydržela až do konce utkání a tak se příbramským podařilo v posledních dvou minutách vstřelit dvě branky, což zkazilo dojem, z našeho, jinak povedeného výkonu."