FK Mladá Boleslav U14 - FC Viktoria Plzeň U14 3:1 (1:0)

Branky FKMB: Mašek, Čáp, Baborák

Sestava FKMB: Kocmich, Velechovský, Bárta, Lukáč, Motyčka, Vozáb, Skramuský, Žádný, Fišer, Mašek, Plotnárek.

Střídali: Čáp, Baborák, Toml, Johanides ).

Hodnocení trenéra: „V dalším utkání nástavbové části jsme přivítali Plzeňskou Viktorku. Utkání se hrálo v časových intervalech, kdy se oba týmy střídali v aktivitě. Nám vyšel úvod utkání. Ve 2. minutě ještě naše střela skončila na tyči, ale v 7. minutě jsme se již radovali z vedení. Rychlý únik po levé straně nezakončil útočník zbrkle, ale počkal na volného nabíhajícího hráče, který neměl problém trefit odkrytou branku. Další dvě velké šance jsme neproměnili a tak aktivitu přebral soupeř. Výborně kombinoval a začal nás přehrávat. Naše pozorná obrana, ale neumožnila soupeři nebezpečně zakončit. Jak skončil první poločas, tak začal ten druhý. Aktivnější hosté se, ale stále nemohli dostat do vyložené šance. V poslední čtvrtině utkání jsme se zase dostali ke slovu my. V 58. minutě jsme odmítli pojistku výsledku a jako již poněkolikáté v sezóně neproměnili pokutový kop. Naštěstí nás toto zaváhání nemuselo mrzet. V 62. minutě vyrazil plzeňský brankář tvrdou střelu k nohám volného útočníka a ten nemohl netrefit. V 67. minutě jsme dokázali zakončit přesnou střelou z hranice pokutového území odražený míč po rohovém kopu. Hosté ještě v poslední minutě, po naší jediné výrazné chybě v obraně a nekvalitním zákroku brankáře dokázali upravit výsledek vyrovnaného utkání na konečných 3:1."