FK Mladá Boleslav U14 - FK Pardubice U14  5:0 (3:0)

FK Mladá Boleslav U14 - FK Pardubice U14 5:0 (3:0)

Branky FKMB: Mašek 2, Plotnárek 2, Lukáč
Sestava: Kocmich, Velechovský, Bárta, Lukáč, Zemen, Žádný, Skramuský, Vozáb, Mašek, Motyčka, Plotnárek
Střídali: Čáp, Gracl, Johanides, Fišer, Novák

Hodnocení trenéra: „Máme za sebou další povedené představení našeho týmu. Úvodní aktivita přinesla první branku již ve 4. Minutě. Z pěkné kombinace na pravé straně vzešel přesný centr, který našel zcela nekrytého útočníka a ten hlavou otevřel skóre. Ve 13. minutě jsme nedokázali již poněkolikáté v sezóně proměnit pokutový kop. Naštěstí nás za to soupeř nedokázal potrestat a tak 19. minutě přišlo po pěkné přihrávce podél středního obránce a přesném zakončení k navýšení skóre. Poločasové vedení 3:0 jsme zakončili pěknou samostatnou akcí a tou si neúspěšný exekutor penalty vysloužil částečné odpuštění. Druhý poločas přinesl stejný průběh jako první. I nadále jsme byli nebezpečnějším týmem a sami soupeře nepouštěli na dostřel naší branky. V 51. minutě jsme na levé straně předvedli další pěknou kombinaci a přihrávkou na hranici malého vápna nešlo pohrdnout. V 67. minutě jsme zakončili pětigólové představení. Na polovině hřiště jsme přehráli soupeře na několik přihrávek. Z nich ta poslední vedla podél středního obránce na nabíhajícího hráče a ten svůj samostatný únik s přehledem proměnil."