1. FK Příbram  U14 - FK Mladá Boleslav U14  3:3  (5:4 na PK)

1. FK Příbram U14 - FK Mladá Boleslav U14 3:3 (5:4 na PK)

Branky FKMB: Skramuský, Vozáb, Lukáč

Sestava FKMB: Štipl, Velechovský, Bárta, Johanides, Zemen, Skramuský, Žádný, Vozáb, Mašek, Baborák, Lukáč

Střídali: Žitník, Motyčka, Gracl

Hodnocení trenéra: „V prvním soutěžním utkání sezony jsme s tímto soupeřem herně i výsledkově propadli (0:5) a i v odvetném zápase jsme nezačali dobře. Po nepřesnostech a nedůrazu v obraně jsme v 10. minutě prohrávali 2:0. Po té se hra vyrovnala a během tří minut se srovnalo i skóre. Ve 23. minutě jsme potrestali faul v pokutovém území a ve 26. minutě překonali ofsajdovou past. Samostatný únik zakončený kličkou brankáři a střelou do prázdné branky znamenal vyrovnání. Bohužel jsme se ve 31. minutě opět nevyvarovali chyby ve středu obrany a domácí útočník chytrým obloučkem přes brankáře strhl vedení zpět na domácí stranu. Do druhého poločasu jsme přeskupili řady, přidali na důrazu a začali být nebezpečnějším týmem. V 51. minutě jsme se dočkali vyrovnání. Na chytrou přihrávku si mezi stopery naběhl náš útočník a samostatným únikem znovu vyrovnal. Po té se hra odehrávala mezi šestnáctkami s minimem šancí. Tři minuty před koncem jsme mohli vítězství strhnout na svou stranu. V dalším samostatném úniku udělal náš útočník kličku vyběhnuvšímu brankáři, který jej srazil, ale rozhodčí nepochopitelně posoudil situaci ve prospěch domácího týmu. Remízový stav vydržel až do konce a tak o druhém bodu rozhodovali pokutové kopy, ve kterých jsme měli dvakrát vítězství na svých kopačkách, ale rozhodující střelci neunesli tíhu okamžiku."