FC Viktoria Plzeň U16 - FK Mladá Boleslav U16  2:2

FC Viktoria Plzeň U16 - FK Mladá Boleslav U16 2:2

Boleslavští velmi brzo vedli, když v rozpětí dvou minut plzeňského brankáře překonali Mansfeld a David Novák. Potom rozhodčí nařídil přísný pokutový kop proti boleslavské brance, její strážce Zeman první ránu vyrazil, ale na dorážku už nestačil. Na konci poločasu druhý sporný pokutový kop úspěšně zneškodnil. Plzeňští vyrovnali ve 47. minutě. Protože boleslavští v závěru nevyužili nadějný útok a zůstalo tak při remíze, následoval penaltový rozstřel Plzeň - Boleslav 3:4.

Sestava FK Mladá Boleslav U16: František Zeman (79. Mikulec) - Jakub Novák, Najman, Vojtěch Jon, Václav Jon (35. Šimon) - Chládek (60. Hajdo), Komma (70. Marek) - Mansfeld, David Novák (75. Prokorát), Balog - Fingerhut (79. Hrdlička). Góly FK MB ze hry: 8. Mansfeld, 9. David Novák. Góly FK MB v penaltovém rozstřelu po zápase: Prokorát, Vojtěch Jon, Marek, Hajdo.